יומן שבועי מלא בהשראה + מחברת ב-160 שקלים ומשלוח חינם!

בלעדי למחזיקי כרטיס אשראי TAU

מחיר יומן + מחברת: 160 במקום 170!

משלוח חינם וכלול במחיר!!

מחיר לפני הנחה
170
הנחה
5%

חשוב לדעת


תוקף ההטבה: 30/11/2021

למשלמים בכרטיס אשראי max TAU בלבד * ו/או עד גמר המלאי * השירותים והמוצרים באחריות בתי העסק בלבד * מועדון TAU ו/או כל אחד מבתי העסק רשאים לשנות להפסיק את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת * התמונות להמחשה בלבד * ללא כפל מבצעים והנחות * אחריות: מימוש מועצם * ללא הגבלת מימושים * משלוחים: עד 7 ימי עסקים שליח עד הבית * מדיניות ביטולים: לפי חוק הגנת הצרכן * מייל שירות לקוחות: info@louharya.com, טלפון: 052-8200088 תוקף: 30.11.2021*

סטודנטים, שנת הלימודים האקדמית כבר כאן וזו הזדמנות להסתכל גם על השנה הקרובה כפרוייקט שלכם!

365 ימים של השראה הוא יומן שבועי חדש ומיוחד, שיאפשר לכם ליצור תהליכי דיוק, הקשבה והתייעלות. היומן יאפשר לכם רגע של שקט וסדר, עם הזדמנות להתבוננות עצמית ו״הטענת מצברים״.

תקופת הלימודים ידועה כאינטנסיבית, כזו המשלבת משימות, עבודות, פגישות, משמרות וגם את החיים עצמם. בדיוק בגלל זה חשוב שתאפשרו לעצמכם גם זמן רגוע ושקט, שיש בו מחשבה והשראה והסתכלות על עצמכם ועל חייכם. בדיוק כאן נכנס יומן 365 ימים של השראה.

ביומן תוכלו לתעד רגעים משמעותיים, תובנות והגיגים וגם פשוט לארגן את הפגישות, המטרות והמשימות. המסרים הפזורים ביומן מזמינים להסתכל על שגרת החיים בפרספקטיבה רעננה וליצור תהליכים של התבוננות פנימית.

365 ימים של השראה יאפשר לכם לא לשכוח את עצמכם, את היעדים והמשימות שלכם בתוך ימי הלימוד העמוסים. בסוף כל חודש יחכה לכם לוח המאפשר לסכם את החודש שחלף ולפתוח את החודש הבא - עם הפקת לקחים ומחשבות מה לשמר, לשפר, לנצור וגם מה לשחרר.


אופן השימוש

תשלום באמצעות כרטיס אשראי TAU 


פרטי בית העסק
טלפון: 052-8200088
שעות פעילות:

 info@louharya.com 

להרשמה
לכל ההטבות
הטבות מסביבי 0 סל הקניות